Чи ознаменує купівля RAC7 новий етап для Apple у плані ігрової стратегії? Схоже, не зовсім. У компанії підкреслили, що цей крок є «унікальною обставиною», щоб допомогти дуету розробників розвиватися в передплатному сервісі Apple Arcade. Корпорація продовжить співпрацювати зі сторонніми командами, щоб поповнювати свій каталог іграми.
Щодо нового iOS-додатку, його Apple має представити вже наступного тижня в рамках Worldwide Developer Conference — захід заплановано на 9 червня. Прийдешня програма замінить вже наявний Game Center. Як висловилися в Bloomberg, Apple спробує продати користувачам і девелоперам ідею, що вона є лідером на ринку відеоігор. Минулого року портал 9to5Mac повідомив, що додаток, який готується, схожий на додаток від Xbox.
Якщо спиратися на відомості ЗМІ, новий застосунок дасть змогу запускати встановлені на пристроях ігри та буде виступати як хаб, де можна подивитися досягнення, таблиці лідерів та інше. Там же Apple розмістить редакційний контент і секцію з App Store з іграми, а також має намір просувати сервіс Arcade.
Очікується, що додаток запуститься у вересні одночасно з виходом нової версії iOS. Він буде попередньо встановлений на iPhone, iPad, Mac і Apple TV. В Apple також планують вшити в Mac-версію можливість взаємодіяти з іграми, які були встановлені не через App Store.
Нагадаємо, протягом кількох років поспіль iPhone залишається одним із найпопулярніших девайсів для ігор, якщо судити за часткою ринку. Завдяки збільшеній потужності пристроїв Apple, все більше розробників випускають на iOS і MacOS порти своїх масштабних тайтлів. Серед таких проєкти за Resident Evil, Assassin's Creed і Death Stranding.

