Ігри, такі як The Legend of Zelda: The Wind Waker і Soulcalibur II, запускаються у збільшеній роздільній здатності 1280×900 і з базовим згладжуванням — зображення потім масштабується до 4K. Є можливість увімкнути широкоекранний режим (16:9), якщо він підтримувався тайтлом. Наприклад, у F-Zero GX і Soulcalibur II можна прибрати чорні смуги з боків, щоб гра розтягнулася на весь екран.
Проте, Digital Foundry зазначає: 1280×900 — це не такий уже й «радикальний» апгрейд, особливо враховуючи, що пристрій використовує потужний GPU Nvidia на архітектурі Ampere. Можливо, це компроміс, щоб залишити ресурси для фону — онлайну або голосового чату. Фреймрейти залишилися оригінальними: F-Zero GX і Soulcalibur II працюють у 60 FPS, Wind Waker — у 30 FPS, але з проблемами рівномірності кадрів.
Окремим розчаруванням для команди тестерів стало те, що Nintendo вибрала не HD-ремастер Wind Waker для поповнення каталогу Switch Online, що вийшов на Wii U 2013 року з поліпшеннями графіки та масою корисних доробок. Компанія вибрала саме версію під GameCube. Можливо, HD-версія з'явиться там пізніше, але поки це лише здогадки.

