Авторитетний інсайдер Tez2, який є чи не основним джерелом безлічі чуток і витоків щодо проєктів Rockstar, заявив, що вже цього року компанія може випустити оновлену Grand Theft Auto IV для сучасних платформ, а після аналогічного перевидання удостоїться Max Payne 3.
Під час обговорення другого трейлера Grand Theft Auto VI на форумі інсайдер сказав таке:
Tez2
На цю інформацію відреагував сам колишній технічний директор Rockstar North Оббе Вермей (Obbe Vermeij), який залишив компанію через 9 місяців після релізу GTA IV. Розробник заявив, що гра дійсно заслуговує на ремастер. Водночас він додав, що «Ніко Беллік, як і раніше, залишається найкращим протагоністом у серії GTA».
Оббе Вермей
Як би там не було, на даному етапі це просто чутки, тому фанатам залишається лише чекати офіційного анонсу, або ж спростування.