Футбольний PvP-екшен Rematch виходить цього тижня, а володарі преміальних видань уже з головою занурилися в гру. Однак на запуску в проєкті не буде крос-платформних матчів — геймери зможуть змагатися тільки з користувачами своєї платформи.
Про це студія Sloclap повідомила в офіційному акаунті в X. Розробники запевнили, що додавання крос-плея — одне з їхніх головних завдань. Щойно з'явиться конкретна дата впровадження функції, команда відразу ж її озвучить.
Нагадаємо, Rematch пропонує гравцям динамічні матчі у форматі один гравець — один персонаж. Керуючи футболістом від третьої особи, можна виконувати різні фінти і брати участь у матчах, де все вирішує навичка.
Тим часом гра отримала новий патч.
Власникам стандартного видання Rematch дадуть змогу відчути себе великими (або не дуже) майстрами футболу на ПК