За інформацією Bloomberg, Nintendo вибрала Samsung Electronics виробником чіпів для своєї нової консолі Switch 2. Це рішення спрямоване на збільшення обсягів виробництва і забезпечення стабільних поставок перед запуском пристрою — воно заплановане вже на 5 червня.
Samsung вже давно постачає матеріали для консолей Nintendo, включно з флеш-пам'яттю NAND і OLED-екранами для Switch. Також джерело Bloomberg стверджує, що корейська компанія наполягає на використанні своїх OLED-панелей під час оновлення Switch 2 у майбутньому.
Нагадаємо, що чіпи для оригінальної Nintendo Switch вироблялися компанією TSMC, конкурентом корейської корпорації. Перехід до Samsung зумовлений прагненням Nintendo забезпечити гнучкіше й економічніше виробництво, особливо з огляду на тісну співпрацю Samsung з NVIDIA.
Nintendo покладає великі надії на Switch 2, розраховуючи, що нова консоль стане рідкісним поштовхом для зростання, який компанія відчуває лише раз на десятиліття. Після восьмирічного життєвого циклу оригінальної моделі та кількох років помірних доходів, Switch 2 має повернути динаміку бізнесу японської корпорації.
Раніше цього року Nintendo вибачилася за неможливість прийняти більше попередніх замовлень на нову консоль — тільки в Японії надійшло 2,2 мільйона заявок. За даними Bloomberg, компанія почала нарощувати виробництво ще до старту попередніх замовлень і закликала постачальників прискорити роботу, щоб впоратися з ажіотажем.
На початку травня Nintendo повідомила, що планує поставити близько 15 мільйонів консолей Switch 2 до березня 2026-го. Це нижче середнього прогнозу аналітиків, зібраного Bloomberg, який становить 16,8 мільйона. При цьому президент «Великої N» Сюнтаро Фурукава (Shuntaro Furukawa) заявив, що першочергове завдання