Ubisoft все ще хоче випустити Beyond Good & Evil 2 — гру, яку багато хто вже вважає легендарним довгобудом. Сиквел вперше показали в 2008 році, і з тих пір його доля регулярно викликає сумніви — фанати бояться, що не побачать реліз. Проте нове оголошення про роботу натякає, що проект все ще в розробці.
На сайті Hitmarker з'явилася свіжа вакансія від Ubisoft — студія шукає технічного звукового дизайнера. В описі йдеться, що Beyond Good & Evil 2 залишається амбіційним екшеном у відкритому світі, побудованим на движку Voyager. Розробники обіцяють безшовні подорожі сонячною системою, зустрічі з яскравими героями і космічне піратство — поодинці або в кооперативі.
Ubisoft шукає фахівця з досвідом не менше п'яти років, який зможе створювати звукові ефекти, розробляти ідеї для саунд-дизайну і стежити за їх реалізацією.
Нагадаємо, Beyond Good & Evil 2 розробляють вже цілих 17 років! Залишається сподіватися, що Ubisoft не закриється передчасно, і хоча б наші онуки зможуть побачити реліз цього колосального проекту.
Паралельно в Ubisoft працюють над ремейками Prince of Persia: The Sands of Time і Assassin’s Creed IV: Black Flag, новою Far Cry, наступною Assassin’s Creed і багатьма іншими іграми.


