Варто почати з того, що 1 травня No Rest for the Wicked отримала велике оновлення The Breach. Воно викликало хвилю невдоволення через «купу штучних обмежень для ускладнення ігрового процесу», як висловився один із незадоволених, а також інші проблеми. Розробники вибачилися за цей промах і почали випускати невеликі латки.
10 травня Томас Малер опублікував повідомлення в Discord із проханням залишати позитивні відгуки до No Rest for the Wicked. Він ясно дав зрозуміти, що якщо проєкт отримуватиме низькі оцінки, то майбутнє студії опиниться під питанням.
Томас Малер
Пост Малера, безумовно, мав ефект, оскільки з 11 травня геймери залишили вже понад дві тисячі позитивних відгуків. Негативних, звісно, теж додалося. Дехто навіть не приховує, що накатав огляд із «пальцем донизу» через те, що керівник «шантажує фанбазу» закриттям гри та студії.
Після того, як ЗМІ звернули увагу на похмуре послання Малера, той вирішив порозумітися, але в процесі приплів низку непов'язаних із темою слів. Наприклад, що його вже кілька років поливають помиями в екс-твіттері через його позицію з низки питань.
Що важливо виокремити з тиради Малера:
Томас Малер
No Rest for the Wicked поки що знаходиться в ранньому доступі Steam. Після виходу версії 1.0 гра загляне і на PlayStation 5 із Xbox Series.