CD Projekt RED знову інтригує гравців: 4 вересня студія обіцяє щось пов'язане з Cyberpunk 2077, але подробиць поки майже немає. У соцмережах з'явилося послання від президента N.U.S.A. Розалінд Майерс: «Наша велика нація знову стикається з кіберзагрозою — від тих, хто ховається в тіні, занадто боягузливий, щоб відкрито заявити про свої погляди, але готовий зруйнувати наші цінності. Я цього не прийму, і знаю, що ви теж».
Майерс — персонаж з доповнення Phantom Liberty, де Ідріс Ельба (Idris Elba) і Мінджі Чанг (Minji Chang) зіграли агентів Соломона Ріда і Сон Сомі (Сойка), які потрапили у вир політичних інтриг. Багато фанатів впевнені: новий пост натякає на оновлення доповнення.
Повідомлення продовжує: «N.U.S.A. шукає сміливих нетренерів, готових допомогти в захисті країни. Наші хоробрі агенти невтомно працюють, щоб забезпечувати безпеку країни, підтримувати її домінування і захищати від тих, хто так хоче підірвати його. Тепер ви можете приєднатися до боротьби за свободу. Особисто я вітаю всіх, хто вважає, що має необхідні якості. Пройдіть наш тест, покажіть себе, служіть N.U.S.A.».
Сойка, відома своєю здатністю зламувати «Чорний заслін» (Blackwall) — бар'єр між старим інтернетом і новим, що стримує «диких іскінів» та інші загрози, швидко завоювала любов фанатів. Гравці гадають: чи з'являться нові місії з нею або додаткові сюжетні лінії.
Існують і інші теорії. Хтось припускає випуск мобільної гри про нетранерів. Інші думають про додавання режиму «Нова Гра +», де вороги стануть сильнішими, а геймери отримають більше можливостей. Є навіть версія, що це звичайний пошук фахівців з кібербезпеки в CD Projekt RED — адже хакерські атаки можуть заважати розробці.
Менш імовірно, що тизер пов'язаний з повноцінним сиквелом Cyberpunk,

