Ком'юніті-менеджер Warhorse Тобіас Штольц-Цвіллінг (Tobias Stolz-Zwilling) оголосив, що студія офіційно відвідає майбутню виставку gamescom 2025 і представить друге доповнення для Kingdom Come: Deliverance II.
«Ми збираємося поїхати на gamescom, і я візьму з собою друге DLC для Kingdom Come: Deliverance II! Цього року ми обійтися без публічного стенду, але вам все ж варто очікувати купу новин під час заходу. І до слова, реліз не за горами.»
Тобіас Штольц-Цвіллінг
Нагадаємо, друге доповнення має назву Legacy of the Forge. У ньому розробники запропонують новий ланцюжок квестів, в якому Індржиху доведеться заслужити звання майстра-коваля після відновлення кузні в Кутна-Горі. Більше деталей майбутнього контенту очікуємо на виставці, яка пройде в Кельні з 20-го по 24 серпня.
Згідно з поточними планами, Warhorse має намір випускати DLC з інтервалом у 3 місяці. З огляду на те, що перше доповнення вийшло в середині травня, реліз Legacy of the Forge відбудеться вже зовсім скоро.
Після цього Warhorse зосередиться на виробництві фінального третього DLC Mysteria Ecclesiae, в якому гравці відвідають Седлецький монастир і будуть боротися з епідемією, що поширюється. Всі три доповнення включені до складу Expansion Pass.