На презентації Summer Game Fest у Лос-Анджелесі журналістам дали пограти в Dying Light: The Beast — новий проєкт у похмурому зомбі-всесвіті. Хоча формально прийдешня DL не значиться як третя частина, у Techland заявляють: за своєю суттю The Beast і є Dying Light 3.
Про це в інтерв'ю журналісту видання Insider Gaming розповів директор франшизи Тимон Смектала (Tymon Smektala). Спочатку The Beast замислювалася як масштабне доповнення до Dying Light 2: Stay Human. Але з часом амбіції проєкту зросли настільки, що девелопери «перезапустили весь процес» і почали ставитися до напрацювань як до нової повноцінної гри.
30-хвилинна презентація геймплея Dying Light: The Beast.
Тимон Смектала
Dying Light: The Beast пропонує понад 20 годин контенту, великий відкритий світ і перероблену систему виживання. Смектала зазначив, що команда Techland врахувала досвід, накопичений за десять років з моменту виходу першої частини, і використала його, щоб створити максимально насичену і динамічну гру.
В інтерв'ю виданню PCGamesN Смектала розповів, що The Beast робить акцент саме на зомбі, а не на тих, хто вижив, і фракціях, як це було раніше. Світ став більш порожнім і небезпечним, основні вороги — орди мутантів і особиста армія антагоніста на прізвисько Барон. Кайл Крейн, головний герой першої Dying Light, повертається з особистою метою — і, за словами розробників, спочатку навіть не прагне допомагати іншим. Але з настанням ночі пріоритети змінюються — щоб вижити і перемогти Барона, доведеться знову об'єднуватися з людьми.
Розробники зазначають, що проєкт стане помітно хардкорнішим за попередні частини, особливо на високих рівнях складності. Вороги не тільки завдають більше шкоди і довше живуть, а й стають розумнішими: змінюється їхня поведінка,

