Червень традиційно рясніє цікавими трансляціями і шоу. Крім Summer Game Fest, яке намічено на 7 червня, в ряд вишикувалися й інші великі покази на кшталт Xbox Games Showcase і PC Gaming Show. А що ж Sony? Якщо вірити інсайдеру Джеффу Граббу (Jeff Grubb), компанія все ж не залишить фанатів без стріму.
В ефірі Game Mess Mornings Грабб розповів, що Sony планує організувати якусь подію для PlayStation у червні. Якого масштабу вона буде — журналіст не впевнений, але ставить на те, що це навряд чи буде велика презентація на кшталт PlayStation Showcase. Окремо він підтвердив свої слова в соцмережах.
Джефф Грабб
Нагадаємо, востаннє Sony проводила презентацію State of Play наприкінці квітня — її повністю присвятили Borderlands 4. Щодо останньої «збірної солянки», така State of Play відбулася в лютому. Там показали Saros, Monster Hunter Wilds, Lost Soul Aside та інші ігри. Чим похвалиться прийдешнє шоу PlayStation — поки невідомо.

