Виробництвом другого сезону займеться все та ж південнокорейська студія Mir, а керувати проєктом, як і раніше, буде продюсер мультсеріалу по Castlevania Аді Шанкар (Adi Shankar). Особливих подробиць другого сезонна на даному етапі немає, так само як і термінів його виходу.
До слова, глядачі також припускають, що Studio Mir готує аналогічний серіал за франшизою Resident Evil. Така теорія з'явилася на основі слів Енцо — одного з персонажів Devil May Cry, який у першому сезоні мультсеріалу мимохіть згадав якусь «роботу в Раккун-Сіті». Сам Шанкар відмовився коментувати ці чутки, заявивши, що «не хоче вступати на територію спойлерів».
