ПК-бояри вже щосили веселяться в 2XKO — фрітуплейний файтинг з чемпіонами League of Legends стартував у ранньому доступі на народній платформі ще на початку жовтня. Тепер з'явилися новини і для консольників. У Riot Games повідомили, що запуск гри на PlayStation 5 і Xbox Series відбудеться в січні.
«Ми знаємо, як всі чекали релізу на консолях. Ми й самі згораємо від нетерпіння, щоб ви нарешті змогли пограти в цю версію», — розповів гейм-директор Шон Рівера (Shaun Rivera) і закликав додавати 2XKO в бажане в PS Store і Microsoft Store. Більше новин про файтинг озвучать на The Game Awards. Церемонія розпочнеться 12 грудня о 03:30 за московським часом.
Також команди прояснили свої плани щодо змагальної складової. У Riot мають намір підтримувати вже існуючі турніри з 2XKO: виділяти на них бюджети, підкладати гроші в призовий фонд і забезпечувати рекламу. На 2026 рік вже заплановано п'ять «мейджорів» і п'ятнадцять подій (або «челенджерів») меншого масштабу. «Вважайте, що 2XKO Challenger — щось на зразок регіональних змагань», — уточнив директор з кіберспорту Майкл Шерман (Michael Sherman). В рамках кожного внутрішньоігрового сезону проведуть один «мейджор» і по три невеликих турніри.
У першому сезоні 2XKO розробники введуть набір скінів Frame Perfect на тему кіберспорту. Частину виручених від його продажу коштів спрямують на підтримку змагань з файтингу по всьому світу.

