Польський видавець CI Games та студія-розробник Hexworks опублікували нову демонстрацію геймплею майбутньої гри Lords of the Fallen II. Новий ролик повністю присвячений боям в Умбрі — потойбічному вимірі, де мешкає нежить.
Як і в попередній грі, під час проходження сиквелу гравці будуть переміщатися між світами живих і мертвих, щоб подолати різні перешкоди та відкрити нові шляхи. Разом з тим розробники пообіцяли, що в Lords of the Fallen II царство нежиті стане більш різноманітним і зіграє важливу роль у розвитку сюжету. Крім того, вони позбулися таймера, який спонукав геймерів якнайшвидше покинути Умбру. Натомість загроза буде зростати залежно від дій, вчинених головним героєм.
Події Lords of the Fallen II розгортатимуться через 100 років після закінчення перезапуску. Гравцям знову дістанеться роль Темного Хрестоносця, щоправда, цього разу герою доведеться дати відсіч не демонам, а безсмертному богу, щоб звільнити людство і врятувати останнє вціліле королівство від сил темряви. Розробники обіцяють смертоносних босів, динамічну бойову систему з розчленуванням, різноманітні класи, похмурі локації та багатий арсенал спорядження.
Lords of the Fallen II планують випустити цього року на ПК (Epic Games Store), PlayStation 5 та Xbox Series.
