Пригодницька MindsEye від студії Build a Rocket Boy стартувала в не найкращому стані. Ще до запуску проєкту складалося відчуття, що він стане проблемним — так воно в підсумку і вийшло. Геймери скаржаться на погану оптимізацію, баги, збої та інші технічні проблеми.
На тлі критики Sony почала повертати гроші за цифрові копії MindsEye. Користувачі Reddit і X публікують листування з техпідтримкою, де пояснюють: у рекламі гри обіцяли 60 fps, але на ділі цього немає. Незважаючи на жорстку політику відмов у поверненнях, Sony пішла назустріч кільком користувачам.
Ситуація вже викликає у гравців асоціації з сумнозвісним запуском Cyberpunk 2077. Тоді японська компанія теж почала масово оформляти повернення, незважаючи на стандартні обмеження.
Особливо показовою стала ситуація зі стримером CohhCarnage, якому, за його словами, в останній момент скасували оплачений Build a Rocket Boy стрім. CohhCarnage уже змінив назву трансляції та був готовий запускати гру, коли отримав повідомлення від свого менеджера: «Спонсор поки що не хоче цього робити». Пізніше стало відомо, що команда MindsEye вирішила перенести захід. Стример зазначив, що таке відбувається вперше за всю його кар'єру, але вважає рішення розумним з огляду на технічний стан проєкту.
Інший стример під ніком DarkViperAU ледве стримував сміх, коли розповідав, де можна купити MindsEye. Кожні кілька слів він видавав легкий смішок, поки в чаті з'являлися повідомлення на кшталт «зачекайте, це справді спонсорується?» і «LMAO».
Розробники пообіцяли термінове оновлення. У пріоритеті — поліпшення продуктивності та виправлення ключових помилок.
Серед перших змін:
Хотфікс має вийти до кінця тижня спочатку на ПК, а потім — на консолях. Також розробники повідомили про запуск редактора


