Ubisoft офіційно закрила XDefiant — аркадний шутер від першої особи, який яскраво стартував, але швидко втратив аудиторію. Сервери гри відключили, а команду розробки розформували.
Особливо емоційно на новину відреагував виконавчий продюсер проєкту Марк Рубін (Mark Rubin), відомий своєю роботою над Call of Duty і багаторічним стажем в індустрії. У прощальному пості в X він повідомив, що залишає ігрову індустрію назавжди, щоб присвятити більше часу родині. Розробник висловив надію, що інші продовжать робити шутери, які поважають гравців.
Рубін подякував гравцям і всій команді XDefiant, зазначивши, що, незважаючи на труднощі, їм вдалося створити по-справжньому веселий і чудовий шутер з одними з найкращих карт у жанрі.

