З моменту релізу The Witcher 3: Wild Hunt минуло вже десять років. На честь ювілею команда CD Projekt RED змонтувала спеціальний трейлер, а також подякувала співтовариству за тривалу підтримку і поділилася спогадами про розробку третьої частини.
CD Projekt RED
Дизайнер квестів третього «Відьмака» Павел Саско (Paweł Sasko ) настрочив ланцюжок твітів із теплими словами на адресу гри та її фанатів. Наразі Саско обіймає посаду гейм-директора сиквела Cyberpunk 2077.
Павел Саско
Тим часом один із гендиректорів CD Projekt Міхал Новаковський (Michał Nowakowski ) пригадав, як почувався в день виходу The Witcher 3. Він був виснажений, переживав через оцінки ЗМІ та простих гравців, але все одно відчував приємне хвилювання.
Міхал Новаковський
Сьогодні о 18:00 CDPR організовує спеціальний святковий випуск REDstreams, присвячений 10-річчю гри «Відьмак 3: Дике Полювання». Приєднатися до перегляду можна на YouTube і Twitch. Серед гостей трансляції буде й англійський голос Геральта з Рівії Даг Кокл (Doug Сocclе).
Наразі фахівці CDPR працюють одразу над кількома іграми, включно з The Witcher IV з Цирі в головній ролі. Якщо вірити звіту студії, реліз проєкту відбудеться не раніше 2027-го.


