Ubisoft підтвердила: серія Rayman все ще жива і чекає на нові пригоди. На честь 30-річчя бренду компанія випустила звернення, де продюсер Лоїк Гуньон (Loic Gounon) розповів, що команди Ubisoft Montpellier і Ubisoft Milan спільно працюють над майбутнім франшизи.
За словами Гуньона, команда тільки на початку шляху, тому подробиць чекати поки рано. Він підкреслив, що «Рейман в надійних руках» і подякував фанатам за підтримку, яка допомагає герою залишатися в ігровій культурі вже три десятиліття.
Лоїк Гуньон
Ще в жовтні 2024 року Ubisoft офіційно оголосила, що обидві студії приступили до дослідницької фази проекту. Тоді ж з'явилася інформація про розробку ремейка під кодовою назвою Steambot, який може вийти в кінці 2026 року. За даними джерел Insider Gaming, робота над грою йде «надзвичайно добре», а в разі успіху ремейка компанія готова приступити до створення повноцінної Rayman 4 — реліз очікується не раніше кінця десятиліття.
Нагадаємо, останнім великим релізом в серії залишається Rayman Legends, випущена в 2013 році. З тих пір герой з'являвся тільки в мобільних проектах.
Вихід ремейка Rayman може збігтися з насиченим періодом для Ubisoft. У 2026–2027 роках компанія готує до релізу нові частини Ghost Recon, Far Cry, ремейки Splinter Cell і Prince of Persia, а також довгоочікувану і багатостраждальну Beyond Good & Evil 2. Крім цього, в розробці знаходяться The Division 3, нова The Crew і кілька проектів по Assassin’s Creed, включаючи мультиплеєрні частини і ремейки