Видавництво Headup, студія Aurora Punks і розробник Саймон Якобсон (Simon Jakobsson) визначилися з датою виходу Vessels of Decay — пригодницького екшену в сетингу постапокаліптичної Скандинавії. Реліз відбудеться вже через два тижні.
Сюжет у Vessels of Decay оповідає про виживання двох сестер, Фрейї і Мад, серед чудовиськ, що прокинулися, зі стародавніх міфів і легенд. Людська цивілізація впала і монстри стали господарями нового світу. Відважні дівчатка себе скривдити не дадуть, тому досліджуючи руїни не побояться вступити в бій з ворожими істотами.
Розробники обіцяють динамічну систему боїв, багатофазні бійки з босами і мальовничі пейзажі Скандинавії, виконані в стилі піксель-арт.
Vessels of Decay завітає на ПК, PlayStation, Xbox і Nintendo Switch вже 19 червня. У магазині Valve доступна демоверсія.


