Співробітники Konami продовжують хвалитися досягненнями своїх останніх ігор. Цього разу вони оголосили, що станом на 31 січня 2026 року загальна аудиторія ремейка Silent Hill 2 від Bloober Team перевищила позначку в 5 мільйонів гравців.
Тут же варто уточнити, що про чисті продажі не йдеться, оскільки в жовтні минулого року ремейк потрапив до каталогу PlayStation Plus. Проте за кілька днів до цього тираж тайтла склав 2,5 мільйона копій. З тих пір цифра напевно зросла, бо в листопаді відбувся реліз версії для Xbox Series.
Незважаючи на не найвдалішу рекламну кампанію, ремейк все ж виявився успішним. Гра порадувала як критиків, так і простих геймерів, і на сьогоднішній день вона має «дуже позитивний» рейтинг (94%) в Steam на основі майже 60 тисяч відгуків.
Тріумф сприяв зміцненню ділових відносин Konami і Bloober Team, завдяки чому польському колективу довірили створення аналогічного ремейка першої Silent Hill. На момент офіційного анонсу гра перебувала на ранніх стадіях виробництва, а значить на швидкий реліз розраховувати не варто.

