Insider Gaming повідомляє, що робота над новим проєктом за відомою франшизою зі слизькими чорними інопланетянами відновлена. Гра буде одиночним сурвайвал-хорором, де геймерам доведеться виживати на космічній станції, що руйнується, уникаючи як чужих, так і спецпідрозділів противника. Джерела описують геймплей як «Shadow of the Tomb Raider з ксеноморфами».
Проект розробляється з 2020 року під різними кодовими назвами, в тому числі Marathon (не має нічого спільного з майбутньою Marathon від Bungie). Раніше його доля здавалася сумнівною через зміну розробників, але внутрішні документи за початок 2025 року підтверджують, що зараз над грою працює Eidos-Montréal.
Геймплей поєднуватиме бойову систему, платформінг і головоломки. Геймерам доведеться використовувати стелс, керувати ресурсами і вирішувати завдання, включаючи ремонт обладнання і злом кодів. Ворожий ШІ адаптується до тактики гравця, так що просто не буде.
У грі буде як мінімум три персонажі. Головна героїня, інженер Обрі, вміє користуватися гаками і магнітними черевиками. Рюдзо перетворив станцію на свою фортецю і, судячи з усього, буде антагоністом. Також з'явиться Ріплі 8 (клон Еллен Ріплі, створений військовими через 200 років після її смерті) — у фільмах її зіграла Сігурні Уівер (Sigourney Weaver). У студії сподіваються, що актриса зможе повернутися до ролі, але переговори поки що знаходяться на ранній стадії.
Бюджет тайтла оцінюється менше ніж в $75 мільйонів, при цьому він більше $30 мільйонів, про які повідомлялося раніше. Реліз планується на 2028 рік на всіх основних платформах, хоча джерела уточнюють, що гра знаходиться на ранній стадії розробки, і дати можуть змінитися. Поточний стан проекту називають стабільним.
Нагадаємо, проект від Eidos-Montréal — не

