На Summer Game Fest компанія Capcom представила довгоочікувану нову Resident Evil. Гра отримала підзаголовок Requiem.
Розробники обіцяють пришестя нової ери сурвайвл-хоррорів, технологічні нововведення, яскравих персонажів і вкрай атмосферний геймплей.
Запуск RE Requiem заплановано на 27 лютого 2026 року. Платформи — ПК, PlayStation 5 і Xbox Series. Інші подробиці стануть відомі пізніше.


