Гучна Helldivers II від студії Arrowhead виділяється з низки провалів Sony як одна з найбільш світлих плям, яка після яскравого старту почала тьмяніти через політику видавця. Проте фінансово гра виявилася вкрай успішною, завдяки чому розробники зібрали достатньо коштів, щоб створити свій наступний проєкт незалежно від великих компаній.
Про це оголосив особисто глава Arrowhead Шамс Йорджані (Shams Jorjani), коли дякував аудиторії в Discord:
Шамс Йорджані
Водночас Йорджані зазначив, що це не означає повного і безповоротного розриву відносин із Sony, бо студія відкрита для співпраці в майбутньому. Що стосується самої Helldivers II, то розробник пообіцяв постачати її контентом доти, доки геймери не перестануть у неї грати.
Шамс Йорджані
Оскільки Game 6 створюється незалежно від Sony, є підстави припускати, що гра не буде консольним ексклюзивом PlayStation. Проте говорити про це рано, оскільки особливих подробиць проєкту на цьому етапі немає.


