Ще 2020 року творці серії Hitman з IO Interactive анонсували гру під робочим ім'ям Project 007. Майже через п'ять років проєкт отримав офіційну назву — 007 First Light. У зв'язку з цим компанія оголосила, що повноцінна презентація тайтла відбудеться вже цього тижня.
Нагадаємо, 007 First Light являє собою шпигунський екшен рівня ААА, в якому гравці візьмуть на себе роль легендарного агента Джеймса Бонда.
Короткий тизер на сайті розробників
007 First Light створюється для сучасних платформ, з яких поки що офіційно підтверджена тільки Nintendo Switch 2. Більше деталей автори розкриють під час презентації.


