Після сімнадцяти років роботи над серією Halo арт-директор Гленн Ізраель (Glenn Israel) оголосив про відхід з Halo Studios. Девелопер залишив загадкове повідомлення, з якого можна зробити висновок, що розставання пройшло не зовсім мирно.
Ізраель почав працювати над серією ще в 2008 році в Bungie, а після переходу Halo до 343 Industries в 2010-му продовжив кар'єру в новій студії. За роки девелопер доклав руку до багатьох проектів у франшизі, починаючи з Halo 3: ODST, і став одним з найдосвідченіших художників у студії.
У своєму повідомленні на платформі LinkedIn розробник підтвердив, що більше не пов'язаний з Halo, і пообіцяв розкрити подробиці пізніше.
Гленн Ізраель
Хоча Ізраель не пояснив причини свого відходу, фраза про «докази» і обіцянка розповісти «всю історію» натякають, що розробник пішов через якийсь конфлікт всередині студії.
Тим часом Halo Studios готується до своєї наступної великої події. 24 жовтня під час чемпіонату світу з Halo команда проведе презентацію, де розповість про майбутнє серії. Керівник з змагальних ініціатив Тахір Хасанджекіч (Tahir Hasandjekic) пообіцяв «глибоке обговорення, яке ви не захочете пропустити».
Нагадаємо, минулого року студія 343 Industries змінила назву на Halo Studios і підтвердила, що працює над декількома іграми на Unreal Engine 5. Остання основна частина серії — Halo Infinite — вийшла в 2021 році. Незважаючи на позитивні відгуки про одиночну кампанію, мультиплеєр не зміг утримати геймерів надовго.
