Розробник Revenge of the Savage Planet розповів, що майбутнє розширення контенту залежить від того, скільки геймерів купить гру. Незважаючи на високий інтерес на сторінці Steam, продажі поки не збігаються з кількістю тих, хто додав проект до «віш-листа».
Креативний директор і співзасновник студії Raccoon Logic Алекс Хатчінсон (Alex Hutchinson) розповів GamesRadar+, що команда «із задоволенням продовжувала б роботу над грою». За його словами, якщо всі, хто вже додав Revenge of the Savage Planet до списку бажаного, зроблять покупку в найближчий місяць, геймери могли б отримати «більше DLC».
Щоб підштовхнути аудиторію до покупки, наступного тижня девелопери випустять безкоштовну демоверсію в Steam, а пізніше додадуть фоторежим та інші поліпшення. Хатчінсон зазначив, що команда вклала чотири роки роботи і зусилля 30 осіб і сподівається, що це буде оцінено гравцями хоча б «як вартість двох латте».
Revenge of the Savage Planet доступна на ПК (Steam, Epic Games Store, GOG), Xbox Series, PlayStation 5 і за передплатою Game Pass.
