Саймон Коллінс-Лафламм (Simon Collins-Laflamme), один із засновників студії Hypixel, не втрачає надії повернути до життя Hytale — скасовану пісочницю, схожу на Minecraft. Розробник хоче викупити права на гру в Riot Games і все ж запустити проєкт — нехай і з урізаним контентом.
Hytale закрили з формулюванням «Hypixel не змогла втілити проєкт так, як він від початку замислювався». Коллінс-Лафламм не приховує, що ще до продажу студії компанії Riot Games 2020-го вважав, що гра «максимум за два роки» від релізу на ПК. Зараз же він пропонує почати з чогось малого — наприклад, з одного креативного режиму — і поступово розширювати Hytale за підтримки спільноти.
Якщо угода з Riot відбудеться, перші місяці Коллінс-Лафламм планує присвятити виправленню технічних проблем і створенню базового "ігрового циклу". Після цього з'явиться публічна дорожня карта і почнеться набір нових співробітників.
Девелопер визнає, що на ранньому етапі геймплей навряд чи буде видатним — і вважає, що це нормально. Головне — закласти основу, яка дасть змогу гравцям збиратися, будувати і веселитися. За його словами, пісочниці на кшталт Hytale здатні бути захопливими навіть без повноцінного режиму виживання.
І хоча Коллінс-Лафламм хоче повернути контроль над проєктом, це не означає, що він відкидає все, що з'явилося після його відходу. «Усе хороше залишиться. Наприклад, нова бойова система — просто шикарна, в рази краща за те, що було за мого правління», — каже розробник.
При цьому він зазначив, що новий рушій проєкту, ймовірно, поки що доведеться «законсервувати» — можливо, до нього повернуться пізніше заради крос-платформності, але сам він у цьому сумнівається.
Нагадаємо, скасування Hytale наприкінці червня викликало активну реакцію спільноти — гравці


