Жахливо поганий бойовик MindsEye — провальний дебют не тільки для розробників з Build A Rocket Boy, але і для компанії IO Interactive. Та подалася у видавничий бізнес — і перший досвід виявився для неї настільки невдалим, що він може стати і останнім.
Генеральний директор IOI Хакан Абрак (Hakan Abrak) поспілкувався з журналістом IGN. Перш за все керівник запевнив, що на етапі виробництва MindsEye виглядала багатообіцяюче.
Хакан Абрак, генеральний директор IO Interactive
Глава IOI визнав, що старт MindsEye пройшов, м'яко кажучи, не дуже гладко. Фахівець також висловив надію, що Build A Rocket Boy врешті-решт реабілітується в очах гравців.
Хакан Абрак, генеральний директор IO Interactive
Відповідаючи на питання про майбутнє IOI як видавця, Абрак заявив, що компанія буде випускати власні ігри — наприклад, майбутній екшен 007 First Light. Що стосується співпраці зі сторонніми командами, то тут директор висловився коротко і, мабуть, без ентузіазму: «Час покаже».

