Чекати на The Witcher IV доведеться ще довго, тому фанати серії хапаються за кожну крихту інформації від CD Projekt RED. Плани компанії щодо франшизи озвучив генеральний директор CDPR Міхал Новаковський (Michał Nowakowski).
Перш за все, спілкуючись з інвесторами, керівник підкреслив, що четвертий «Відьмак» не побачить світ у 2026 році.
Міхал Новаковський, генеральний директор CD Projekt RED
Крім того, Новаковський розповів, що CD Projekt має намір випустити три The Witcher за шість років.
Міхал Новаковський, генеральний директор CD Projekt RED
Нагадаємо, перші три «Відьмаки» стартували протягом восьми років: оригінальна The Witcher запустилася в 2007 році, а Wild Hunt — в 2015-му.


