Cyberpunk 2077: Ultimate Edition стане першою грою для Nintendo Switch 2, яка офіційно використовує технологію NVIDIA DLSS. Про це розповіла недавня стаття Eurogamer.
За словами CD Projekt RED, технологія буде задіяна у всіх режимах гри, як у портативному, так і в док-режимі, включно з Quality і Performance-режимами. У доці режим «якості» працює в 30 fps, а режим «продуктивності» — у 40 fps (імовірно, тільки на телевізорах зі 120 Гц). У портативі — 1080p/30 fps у режимі якості та 720p/40 fps у режимі продуктивності. У важких сценах, щоправда, частота кадрів може падати до 20 fps.
Незважаючи на те, що графіка не зрівняється з версіями для PlayStation 5 або Xbox Series X, сам факт портування такого ресурсномісткого проєкту на гібридну консоль — технічне досягнення. Переконатися в цьому геймери зможуть 5 червня з релізом пристрою.