На відміну від інших частин Metal Gear Solid, в The Phantom Pain Снейка озвучив не Девід Хейтер (David Hayter), а Кіфер Сазерленд (Kiefer Sutherland). Хейтер довгий час обходив «Фантомний біль» стороною, стверджуючи, що знайомство з нею стало б «60 годинами приниження». Однак нещодавно актор все-таки долучився до MGSV.
Напередодні швидкого релізу Metal Gear Solid Δ з Хейтером поспілкувався журналіст PC Gamer. Артист визнав, що не дарма спробував п'яту частину.
Крім усього іншого, цей досвід допоміг Хейтеру зрозуміти шанувальників The Phantom Pain. Раніше актора зачіпало те, що хтось полюбив гру, створену без його участі, а тепер Хейтер і сам віддав їй належне.
Хейтер також запевнив, що він не тримає зла на Кіфера Сазерленда. Якось колеги навіть зустрілися в барі, випили і добре провели час.
Вже 28 серпня світ побачить вищезгадану Metal Gear Solid Δ — ремейк MGS3. Перевидання з'явиться на ПК (Steam), PlayStation 5 і Xbox Series.

