Diablo IV продовжує покращувати свої показники майже через 3 роки після виходу. Згідно з даними SteamDB, гра знову побила власний рекорд пікової онлайн-аудиторії після виходу другого доповнення Lord of Hatred.
За останні 24 години в Diablo IV одночасно перебувало понад 64,5 тисячі користувачів. Нагадаємо, попередній рекорд у 55 тисяч гравців був встановлений восени 2024 року під час запуску першого DLC Vessel of Hatred.
Що стосується відгуків у Steam, то друге доповнення зустріли набагато тепліше, ніж перше. На сьогоднішній день Lord of Hatred затрималася на «переважно позитивній» оцінці в 72 %, тоді як Vessel of Hatred має «переважно негативний» рейтинг у 28 %.
Diablo IV доступна на ПК (Steam, Battle.net), PlayStation та Xbox.
