Konami випустила оновлення для Metal Gear Solid Delta: Snake Eater, яке впровадило в гру мережевий PvP-режим Fox Hunt і кілька приємних дрібниць.
Геймплей в Fox Hunt нагадує гру в хованки. Учасники матчів повинні знаходити і усувати один одного, використовуючи будь-які підручні засоби. В одній сесії одночасно можуть брати участь до дванадцяти осіб. Знайти Fox Hunt можна в головному меню після встановлення оновлення.
Також завдяки патчу ремейк став підтримувати дозволу для моніторів із співвідношенням сторін 21:9, а в сучасному режимі відображення з'явився повзунок регулювання дистанції камери. Крім того, ввели внутрішньоігрову функцію, яка показує інформацію про характеристики системи, виправили кілька багів і підвищили стабільність тайтла.
Metal Gear Solid Delta: Snake Eater доступна на ПК (Steam), PlayStation 5 і Xbox Series. Тираж ремейка перевищив 1 мільйон копій.
