Electronic Arts нарешті показала Battlefield 6. Шутер розробляється відразу чотирма студіями під загальною назвою Battlefield Studios: DICE, Criterion, Motive і Ripple Effect.
EA підтвердила повернення одиночної кампанії та масштабного мультиплеєра. Обіцяють звичну формулу: руйнівність, техніка, тактика і свобода дій. Повноцінний показ мультиплеєра відбудеться 31 липня.
Події гри розгортаються на тлі масштабного конфлікту з приватною військовою корпорацією Pax Armata, що фінансується колишніми країнами НАТО. У трейлері показані зруйновані міста, президент США оголошує про «жахливий неспровокований напад». На кадрах — бої на вулицях, вибухи мостів і хмарочоси, що руйнуються.
Точної дати релізу поки немає, але витоки вказують на жовтень. Платформи — ПК, PlayStation 5 і Xbox Series. Серед інших чуток — кастомізація класів, повернення добивань від першої особи і потенційний батл-рояль. EA, якщо вірити минулим інсайдам, розраховує на конкуренцію з Call of Duty: Warzone і Fortnite, ставлячи за мету — 100 мільйонів гравців.
