Компанія Electronic Arts оголосила, що консольні версії шутера Battlefield Hardline незабаром припинять свою діяльність. Спочатку їх знімуть з продажу, а потім закриють сервери.
Графік припинення підтримки виглядає так:
Що стосується ПК-версії екшену, то вона залишиться повністю придатною для гри.
Нагадаємо, Battlefield Hardline вийшла у 2015 році. Проект розробила не DICE, а Visceral Games — студія, яка вже не існує, відома франшизою Dead Space. Поціновувачі Battlefield зустріли спін-офф про протистояння копів і злочинців без ентузіазму — шутер не зміг переманити завсідників BF4 і швидко втратив популярність в онлайні.

