Epic Games уже готувалася до тріумфального повернення своєї флагманської гри в американський App Store, але довгоочікуваної події знову не сталося.
Сьогодні Epic Games оголосила, що Apple заблокувала спробу повернути Fortnite в App Store в США. До того ж, гра тепер недоступна на iOS-пристроях по всьому світу, включно з Європейським союзом. 9 травня компанія подала заявку на повторну публікацію тайтла, але за тиждень Apple не схвалила її. Epic заявила, що тепер Fortnite не буде на iOS доти, доки Apple не зніме блокування.
Генеральний директор Epic Тім Суїні (Tim Sweeney) висловив невдоволення тим, що Apple продовжує відкладати схвалення Fortnite, тоді як в App Store з'являються підробки гри. Він звинуватив Apple у несправедливому використанні системи модерації застосунків і перешкоджанні виходу оновлень.
Нагадаємо, що протистояння корпорацій триває з 2020 року. Після видалення Fortnite з App Store за спробу обійти комісію майданчика через альтернативну систему платежів суд зобов'язав Apple дозволити розробникам направляти користувачів до зовнішніх платіжних систем.
Наразі єдиний спосіб грати у Fortnite на пристроях Apple — через хмарні сервіси, як-от GeForce NOW або Xbox Cloud Gaming.