Вічна суперечка «ПК чи консолі» зробила новий віраж: у розмові з CNBC генеральний директор Take-Two Штраус Зельник (Strauss Zelnick) заявив, що в найближчі десять років індустрія більше зміститься в бік відкритих платформ.
На думку керівника, зараз ПК-геймінг набирає все більшої популярності, проте не варто вважати, що консолі як приклад закритих систем можуть кудись зникнути.
Штраус Зельник
Слова боса Take-Two підкріплюють події в індустрії. Наприклад, Microsoft готує консоль нового покоління, але при цьому наполягає, що все може бути Xbox. Тим часом Valve представила нову Steam Machine — пристрій дуже схожий на консоль, але все ж є невеликим ПК.
Незважаючи на озвучену вище думку, в Take-Two не поспішають анонсувати Grand Theft Auto VI для нерідної платформи — поки гра заявлена тільки для PlayStation 5 і Xbox Series. Реліз, нагадаємо, знову перенесли — тепер до 19 листопада 2026-го.
