Ubisoft, схоже, готує серйозні зміни для наступної частини Ghost Recon. За даними інсайдера Тома Хендерсона (Tom Henderson), нова гра в серії розробляється на Unreal Engine 5, а не на фірмових рушіях компанії.
Хендерсон повідомив про це в свіжому випуску подкасту Insider Gaming Weekly, посилаючись, зокрема, на профілі розробників у LinkedIn. Він також зазначив, що в минулому Ghost Recon вже використовувала Unreal Engine, перш ніж серія перейшла на власні технології Ubisoft — Anvil і Snowdrop.
Том Хендерсон
Перехід на сторонній движок може бути пов'язаний з бажанням повернути класичну атмосферу, якою славилися ранні шутери Ubisoft. Наприклад, Tom Clancy’s Ghost Recon 2 з 2004 року була зроблена на Unreal Engine 2, а Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas — на Unreal Engine 3.
Остання номерна гра серії — Breakpoint — працювала на AnvilNext 2.0, тому ж движку, що використовувався в Rainbow Six Extraction і Riders Republic. Однак з роками внутрішні движки Ubisoft — Anvil і Snowdrop — ставали все більш заточеними під масштабні екшени і відкриті світи, а не тактичні шутери з акцентом на реалізм.
Офіційного анонсу нової Ghost Recon поки не було, але ми вже знаємо, що проект відмовиться від виду від третьої особи — гравці будуть дивитися на події від першої особи, як у найперших частинах франшизи. Мабуть, серія дійсно переживає перезапуск — як в геймплейному, так і в технічному плані.
