Поки індустрія обговорює гучне перенесення Grand Theft Auto VI на листопад 2026 року, студія Insomniac Games вирішила не змінювати свої плани. Розробники підтвердили, що їх довгоочікуваний проект Marvel’s Wolverine вийде восени 2026-го, як і було заявлено раніше.
Нова гра продовжить супергеройську лінію Insomniac після Marvel’s Spider-Man і її сиквела, але цього разу студія обіцяє набагато похмуріший і доросліший тон. У дебютному трейлері Marvel’s Wolverine глядачам показали жорстокі сцени, кров і напружені бої — регенеруючий мутант з кігтями явно не збирається стримуватися.
Прямо Insomniac не заявляє, що повідомлення про дату релізу пов'язане з «Великим автокрадієм 6», але пост з'явився якраз після того, як Rockstar Games оголосила про перенесення GTA VI з травня на листопад 2026-го. Багато великих проєктів зазвичай намагаються уникати виходу поруч із флагманами такого масштабу, проте Insomniac, судячи з усього, впевнена у своїй позиції і не планує поступатися місцем конкуренту.
Гравці вже можуть додати Marvel's Wolverine до списку бажань в PlayStation Store, щоб стежити за новинами про реліз. Очікується, що детальніше про гру розкажуть навесні 2026 року.
