Журналіст Дестін Легарі (Destin Legarie) поговорив із колишніми розробниками Bungie. Ті розповіли йому, що найвище керівництво студії всерйоз обговорювало введення для Destiny 2 платної підписки, але ідея була «рішуче» відкинута самим колективом ще на ранньому етапі обговорення. Співробітники студії в один голос заявили, що передплата суперечить духу проекту, і після бурхливої суперечки склад команди категорично відхилив ініціативу.
Крім випадку з підпискою, учасники розслідування згадують численні епізоди, коли менеджмент ставив монетизацію вище за інтереси користувачів. Одним із найяскравіших прикладів стала критика «надто привабливого» сяйва PvP-обладунків з «Випробувань Осіріса». Керівництво побоювалося, що ефект відверне гравців від покупок у магазині Eververse , і влаштувало розробникам «жорстку догану» за надмірну увагу до «косметики».
Один із колишніх співробітників Bungie
Не менші нарікання викликає «відчуженість» HR-служби та корпоративна культура, де будь-який внутрішній конфлікт чи навіть обговорення скорочень у соцмережах караються офіційними попередженнями. За словами колишніх співробітників, ідеї «знизу» найчастіше ігнорувалися, а пропозиції взагалі висміювалися, якщо вони не виходили від керівництва.
Тим часом Bungie готується до випуску великого доповнення Edge of Fate для Destiny 2 у липні та до релізу нового проекту Marathon цієї осені.
