Death Stranding 2: On the Beach вже радує шанувальників по всьому світу. Гравці діляться враженнями, знаходять відсилання, секрети та рідкісні кат-сцени. Але, як зізнався сам Хідео Кодзіма (Hideo Kojima), реліз міг і не відбутися — через пандемію.
Після запуску сиквела Кодзіма опублікував пост в X, де подякував гравцям і поділився переживаннями, пов'язаними з розробкою Death Stranding 2 в умовах глобальної невизначеності.
За його словами, у розпал пандемії він серйозно побоювався, що Death Stranding 2 ніколи не буде завершено. Фінальний етап шляху був важким, але команда все ж довела проєкт до кінця.
Death Stranding 2: On the Beach вже отримала чудові оцінки від критиків — на Metacritic гра набрала 90 балів. У титрах уважні фанати помітили й несподівані згадки — наприклад, компанію Nintendo. А дехто вже виявив святкову кат-сцену до дня народження, яку Кодзіма передбачив для геймерів.

