Серія Dead Space померла двічі — на початку 2010-х Electronic Arts закинула її після третьої частини, а в 2023-му оригінальний «Мертвий космос» отримав ремейк, продажі якого, мабуть, знову розчарували видавця. На думку сценариста і продюсера франшизи Чака Бівера (Chuck Beaver), чекати ще одного воскресіння не варто.
У майбутньому епізоді подкасту FRVR Бівер зізнався — як продюсер, він розуміє, чому EA відмовилася розвивати серію. Розробнику шкода, що улюблена фанатами серія не отримала логічного фіналу, але «цифри просто не сходяться».
Як стверджує фахівець, автори «Мертвого космосу» із задоволенням продовжили б роботу над серією. Однак реалії такі, що для того, щоб вижити, франшиза великобюджетних хоррорів має наблизитися за прибутковістю до тієї ж Resident Evil.
Нагадаємо, вищезгаданий ремейк Dead Space продається на ПК (Steam, Epic Games Store, EA app), PlayStation 5 та Xbox Series.

