Поки фанати перешіптуються, що Леон Кеннеді стане другим іграбельним персонажем у Resident Evil Requiem, Capcom ніби намагається взяти ці чутки під контроль. У відеопосланні від студії керівник гри Косі Наканісі (Koshi Nakanishi) заявив, що помістити улюбленого багатьма агента в прийдешній проєкт було б дуже складно.
«Ми завжди думали про те, щоб зробити Леона головним героєм, однак вибудувати навколо нього саме фільм жахів дуже важко», — зізнався Наканісі. У Resident Evil Requiem розробники зміщують акцент у бік хоррор-складової, тому Леон просто не підходить — важко уявити, що він підстрибуватиме через різкі звуки або панікуватиме. Наканісі впевнений, ніхто не захоче дивитися на досвідченого агента, який лякається будь-якого шереху.
Тож команда зупинилася на боязкому інтроверті Грейс Ешкрофт — новому типі протагоніста для серії Resident Evil.
Косі Наканісі
У тому ж відео керівник пояснив, що в основі Resident Evil Requiem лежить ідея «страху, що викликає залежність». Мова про те приємне відчуття, яке відчуває людина, коли долає свій страх. У підсумку хочеться відчувати це знову і знову, що підштовхує грати більше.
Після презентації Capcom Spotlight на сайті видавця з'явилася ще одна версія звернення розробників. Зібрали головне з ролика:
Знову вирушити в Раккун-Сіті в Resident Evil Requiem вийде з 27 лютого 2026-го на ПК ( Steam ), PlayStation 5 і Xbox Series.

