Konami визначилася з датою виходу багатокористувацького режиму Fox Hunt для Metal Gear Solid Delta: Snake Eater. Ремейк третьої частини стартує в кінці серпня, але «Полювання на лисиць» доведеться почекати до осені.
Fox Hunt, за заявами розробників, — це абсолютно новий і оригінальний багатокористувацький режим, який не пов'язаний з Metal Gear Online. Над доповненням працює Ю Сахара (Yu Sahara), ветеран серії, який доклав руку до MGS4, Peace Walker, Ground Zeroes і The Phantom Pain.
Metal Gear Solid Delta: Snake Eater побачить світ 28 серпня на ПК (Steam), PlayStation 5 і Xbox Series. Підсумкові огляди почнуть з'являтися з 22 серпня, 10:00.
