Сьогодні розробники з Capcom зняли ембарго на публікацію фінальних оглядів Resident Evil Requiem, в результаті чого Мережа в одну мить заполонили всілякі рецензії. В цілому, критики залишилися задоволені, і дев'ята номерна частина RE отримала 88 балів як на Metacritic (PS5-версія), так і OpenCritic, а рекомендують гру 96% журналістів.
Оглядачі хвалять атмосферу, технічну складову, приємний геймплей і персонажів. Що стосується недоліків, то деяким не вистачило інновацій, а інші вважають, що Requiem занадто сильно покладається на ностальгію і відсилання до попередніх частин серії. Крім того, окремі рецензенти залишилися незадоволені кінцівкою.
Нижче представляємо вашій увазі кілька випадкових оглядів з різними оцінками:
Логан Мур (Logan Moore)
Metro GameCentral — 90/100
Девід Дженкінс (David Jenkins)
Wccftech — 85/100
Нейтан Берч (Nathan Birch)
VGC — 80/100
Дейв Обрі (Dave Aubrey)
Region Free — 60/100
Йонатан Ітконен (Joonatan Itkonen)
Resident Evil Requiem стартує 27 лютого на ПК (Steam, Epic Games Store), PlayStation 5, Xbox Series і Nintendo Switch 2.