Восени Konami додасть в Metal Gear Solid Δ: Snake Eater мережевий режим Fox Hunt. Як виявилося, мультиплеєр не буде підтримувати крос-платформну гру — це підтвердила сама Konami.
Нагадаємо, розробники стверджують, що Fox Hunt — оригінальний режим, що поєднує перестрілки і стелс. Бої розгорнуться на карті з сюжетної кампанії. До доповнення доклав руку Ю Сахара (Yu Sahara), який працював над MGS4, Peace Walker, Ground Zeroes і The Phantom Pain.
Реліз Metal Gear Solid Δ: Snake Eater відбудеться 28 серпня на ПК (Steam), PlayStation 5 і Xbox Series. Перші огляди ремейку будуть опубліковані 22 серпня о 10:00.


