З огляду на не такий вже й далекий запуск Resident Evil Requiem, можна було припустити, що гра з'явиться на The Game Awards 2025. І це припущення виявилося вірним!
Про те, що «Реквієм» продемонструють на TGA, розповів організатор шоу Джефф Кілі (Geoff Keighley) у соцмережі X. Нагадаємо, церемонія розпочнеться 12 грудня о 02:30.
Чи підтвердиться чутка, що ще одним ігровим персонажем хоррора стане Леон Кеннеді? А може, цей сюрприз Capcom приберегла для детальної презентації, яка відбудеться на початку 2026 року? Або ж мріям фанатів Леона не судилося збутися? Діліться прогнозами в коментарях!
Вихід Resident Evil Requiem відбудеться 27 лютого на ПК (Steam, Epic Games Store), PlayStation 5, Xbox Series і Switch 2.


