Співробітники SNK оголосили дату виходу наступного DLC-персонажа для Fatal Fury: City of the Wolves. Згідно з інформацією зі свіжого трейлера, вже за тиждень, 26 березня, до складу ігрових бійців приєднається Блю Мері.
Опис героїні говорить:
SNK
Блю Мері входить до складу другого сезонного абонемента, в рамках якого SNK планує щомісяця додавати нових персонажів. Власники абонемента вже отримали Кім Чже Хун та Найтмер Гіса. Далі до них приєднається Вольфганг Краузер із двома секретними персонажами, одним із яких, найімовірніше, буде Кеншіро з «Кулака Полярної зірки».
Fatal Fury: City of the Wolves доступна на ПК (Steam, Epic Games Store), PlayStation 4, PlayStation 5 та Xbox Series

