У виробництві серіальної адаптації дилогії The Last of Us від HBO відбулися суттєві зміни — команду покинув Ніл Дракманн (Neil Druckmann). Про це розробник повідомив особисто в окремому оголошенні в мікроблозі Naughty Dog. За його словами, він вирішив пожертвувати серіалом з метою виділити більше часу для роботи над майбутніми іграми студії.
Ніл Дракманн
Наразі невідомо, чи залишиться Мейзін єдиним шоураннером, або ж йому підшукають нового партнера. Нагадаємо, серіал продовжили на третій сезон ще у квітні.
