На Comic-Con в Сан-Дієго віце-президент Horror Inc. Роббі Барсамян (Robbie Barsamian) підтвердив, що нова гра і фільм за франшизою «П'ятниця, 13-те» вже знаходяться в розробці.
«Я можу сказати, що новий фільм і гра зараз у пріоритеті. Саме на них спрямована більша частина нашої уваги. І я можу сказати вам, що ми нарешті можемо втілити їх у життя», — заявив Барсамян на панелі.
Які студії займаються розробкою, він не уточнив, але Барсамян підкреслює: обидва проекти дійсно готуються. «Вони в роботі. І вони точно вийдуть», — додав він.
У франшизи були дуже непрості часи: востаннє Джейсон Вурхіз з'являвся в кіно в 2009 році, в тому числі через затяжні юридичні суперечки за авторські права. Остання відеогра Friday the 13th: The Game, де геймери могли змагатися в асиметричних матчах: один брав на себе роль Джейсона, а решта — вожатих табору, вийшла в 2017 році.
На жаль, у 2023-му її зняли з продажу, а наприкінці минулого року відбулося закриття серверів. Проблема, як це часто буває, була в завершенні терміну дії ліцензії.